תריסים

תריסים חשמליים

יש היום מגוון תריסים המכניסים אור או גורמים לבית מוצל וקריר. ניתן לשלוט על בקרת האור והצל כאשר אנו רוכשים תריסים חשמליים. באמצעות פעולה פשוטה של מפסק או שלט. היום בכל הבתים החדשים או הדירות, יש תריסים חשמליים שהם מאוד נוחים לשימוש. המנועים של תריסים חשמליים, הם בהתאם לגודלם. חשוב לדעת, כיצד לגרום לתריסים החשמליים אורך חיים באמצעות שימוש נכון בהם. תריסים חשמליים הם נוחים, אך חשוב שלא יתקלקלו מהר, היות וההוצאה על תיקון מנוע שלא נעשה בו שימוש נכון יכולה להסתכם בסכום לא קטן. התריסים בארץ חייבים להיות בכל בית, היות וישראל היא מדינה שטופת שמש וקשה להתנהל ללא תריסים, במיוחד בשעות הצהריים בהן השמש קופחת.

יש לבצע התקנה מקצועית כאשר מתקינים תריסים חשמליים

אם מקפידים על התקנה נכונה של תריסים חשמליים יכולים למנוע המון בעיות בעתיד. יש להזמין תריסים חשמליים ממקום או חברה ידועה שיש לה שם ומוניטין ומתקינים מקצועיים, כך שנוכל להיות בטוחים כי יש לנו תריסים חשמליים שלא ייהרסו מהר. למי שיש בעיה בהתקנת תריסים חשמליים, זה לציבור הדתי. ציבור דתי הוא שומר שבת, ולכן יכולה להיות להם בעיה מערב שבת עד צאתה. הדתיים יכולים להישאר עם תריס פתוח או סגור לחלוטין מבלי אפשרות לכוון אותו היות ואסור להפעיל חשמל בשבת. יש לשים לב, אם שומעים רעש מוזר בתריס, סימן זה מראה על הימצאות של גוף זר למסילות או על בלאי טבעי של המסב. ברגע ששמעתם רעש מוזר בתריס החשמלי, זה הזמן להזמין טכנאי תריסים המתמחה בתיקון של תריסים חשמליים.

מה המיוחד בתריסים חשמליים?

תריסים חשמליים יכולים להיות מורכבים מחומרים שונים שיכללו גם מנוע חשמלי להרמה או להורדה של התריסים. אם פעם התריסים החשמליים היו יקרים, אז היום הם כבר לא כי יש הרבה יצרנים של תריסי חשמליים  וחומרי הגלם ירדו מאז במחיריהם. מה שמיוחד בתריסים החשמליים, שהם שקטים מאוד בהפעלה שלהם והם יכולים להיות בטיחותיים ממש כמו סורגים כי הם כבדים. ניתן למצוא מגוון דוגמאות וצבעים של תריסים חשמליים שלבטח יתאימו לעיצוב הבית שלכם.